TEDDY EDDIE

 

TEDDY EDDIE 

to ambitna licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.  

 

Program Teddy Eddie jest:
 
Prawdziwie komunikacyjny
 
Elastyczny -  zaspokaja potrzeby dzieci w różnym
wieku i na różnym poziomie
 
Ambitny - zawiera bogaty zasób słów, zwrotów i tekstów
 
Skoncentrowany na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu
 
Wesoły - zawiera dużo dziecięcego humoru
 
Bilski naturalnemu przyswajaniu języka
 
Przyjazny - dzieci uczą się go przez zabawę w niewielkich grupach
 
Wielopoziomowy - gwarantuje rozwój, płynne przejście na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania
 
Przyjazny rodzicom - zawiera poradnik dla rodziców oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji  postępów dziecka
 
Wiarygodny - zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
 
Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.

Kurs TEDDY EDDIE AND HIS SOCK jest bogaty także pod względem ilości elementów wchodzących w skład zestawu edukacyjnego: wspaniała książka, naklejki, kolorowanki, zestaw secret booklet (mini zestaw z obrazkami), a wszystko to spakowane w poręcznej, kolorowej teczce. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach. Dla nich przygotowaliśmy Poradnik, aby mogli ze swoimi pociechami korzystać z programu także w domu.  
 

Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na www.edubears.pl

Dołącz do nas!